IMG_3161

Smart Fisher Pilot

Smart Fisher Pilot 460 to mała łódź motorowa o przeznaczeniu rekreacyjnym. W części mieszkalnej wygodnie nocować mogą dwie osoby. Prowadzenie jachtu nie wymaga posiadania patentu, a po przeszkoleniu za jej sterami pewnie poczuje się nawet początkujący Sternik.

Łódka wyposażona jest w oszczędny 4 suwowy silnik zaburtowy Honda o mocy 8 KM. Na pokładzie dostępny jest zestaw akcesoriów przeznaczonych do bezpiecznego cumowania. Solidy osprzęt jak knagi i półkluzy, kotwica, długie cumy oraz wytrzymałe odbijacze.

Zarówno jacht jak i silnik objęte są ubezpieczeniem. Jacht wyposażony jest w najwyższej jakości środki ratunkowe: koło ratunkowe, kamizelki pokładowe w ilości odpowiadającej liczbie członków załogi oraz gaśnicę.
W kokpicie znajduje się część wypoczynkowa z siedziskami i tzw. Sterówka. Pulpit sternika wyposażony jest w kierownicę oraz manetkę i stacyjkę od silnika zaburtowego. Doskonała widoczność, stałe zadaszenie i wygodny fotel zapewnią Sternikowi prawdziwy komfort sterowania.

Łódź idealnie nadaje się na rejsy spacerowe po akwenach Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Doskonale sprawdza się przy całodziennych wypadach wędkarskich.


Jeżeli jesteś zainteresowany czarterem tego jachtu motorowego NAPISZ WIADOMOŚĆ

lub zadzwoń pod numer +48 518 409 624


CENNIK 2018
Łódź Cena za godzinę Cena za dzień Kaucja zwrotna
Smart Fisher Pilot 100 300 500
  • Ceny nie zawierają opłaty za paliwo.
  • Przy czarterach dłuższych niż jeden dzień ceny podlegają negocjacjom.
  • Do samodzielnego prowadzenia łodzi nie trzeba mieć uprawnień; wystarczy dowód osobisty.