IMG_3161

Smart Fisher Pilot

Smart Fisher Pilot 460 to mała łódź motorowa o przeznaczeniu rekreacyjnym. W części mieszkalnej wygodnie nocować mogą dwie osoby. Prowadzenie jachtu nie wymaga posiadania patentu, a po przeszkoleniu za jej sterami pewnie poczuje się nawet początkujący Sternik.

Łódka wyposażona jest w oszczędny 4 suwowy silnik zaburtowy Honda o mocy 8 KM. Na pokładzie dostępny jest zestaw akcesoriów przeznaczonych do bezpiecznego cumowania. Solidy osprzęt jak knagi i półkluzy, kotwica, długie cumy oraz wytrzymałe odbijacze.

Zarówno jacht jak i silnik objęte są ubezpieczeniem. Jacht wyposażony jest w najwyższej jakości środki ratunkowe: koło ratunkowe, kamizelki pokładowe w ilości odpowiadającej liczbie członków załogi oraz gaśnicę.
W kokpicie znajduje się część wypoczynkowa z siedziskami i tzw. Sterówka. Pulpit sternika wyposażony jest w kierownicę oraz manetkę i stacyjkę od silnika zaburtowego. Doskonała widoczność, stałe zadaszenie i wygodny fotel zapewnią Sternikowi prawdziwy komfort sterowania.

Łódź idealnie nadaje się na rejsy spacerowe po akwenach Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Doskonale sprawdza się przy całodziennych wypadach wędkarskich.

Cena 80zł/h, 250zł/dzien. Ceny nie uwzględniają paliwa. Łódź otrzymuje na początku czarteru pełny zbiornik

Przy dłuższych terminach wynajmu ceny ulegają negocjacjom.