Opłata obowiązkowa: Sprzątanie i dezynfekcja 250,00 zł

Dla kogo

Nautika 1000 s VIP to Houseboat, czyli jednostka motorowa o najwyższym standardzie mieszkalnym. W komfortowych warunkach może na niej nocować osiem osób. Zaprojektowana została przez polskiego projektanta, pana Andrzeja Skrzata i znakomicie sprawdza się na akwenach Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Mimo rozmiaru manewrowanie jednostką nie sprawia większych problemów. Jest to zasługa dwóch sterów strumieniowych zamontowanych na dziobie i rufie jednostki, a także dwóch stanowisk sterniczych; jedno zlokalizowane jest w osłoniętej kabinie a drugie na dziobie jednostki. Pływanie Nautiką nie wymaga uprawnień; nawet początkujący sternik po przeszkoleniu poczuje się pewnie za jej sterami.

Wyposażenie

Nautika 1000 s VIP „Czarny Piotruś” pływająca w naszej flocie jest najlepiej doposażoną jednostką tego typu na Mazurach. Podstawowe elementy to silnik VOLVO diesel engine 55 KM i dwa wydajne stery strumieniowe na dziobie i rufie jednostki. Na pokładzie dostępny jest zestaw akcesoriów przeznaczonych do bezpiecznego cumowania. Solidny osprzęt jak knagi i półkluzy, dwie kotwice, hak do wygodnego łapania boi, długie cumy oraz wytrzymałe odbijacze.

Pokład

W kokpicie jachtu Nautika 1000 s VIP znajduje się sterówka i część wypoczynkowa w postaci dużego stołu otoczonego wygodnym siedziskiem. Całość jest zadaszona, istnieje możliwość rozłożenia brezentowych osłon bocznych. Panel sternika wyposażony jest w solidny i sprawdzony osprzęt. Kierownica, manetka od silnika diesel, intuicyjny system sterów strumieniowych, wskaźnik obrotów silnika, wygodny fotel, drewniane wykończenia, i pełna widoczność gwarantują najwyższy komfort prowadzenia jachtu. Dodatkowo do dyspozycji sternika oddajemy ploter Raymarine z mapą i echosondą i gniazdo 12V.

Pokład dziobowy to przestrzeń poświęcona wypoczynkowi i rekreacji. Dostępne są tam dwa wygodne materace. Dzięki solidnym relingom otaczającym pokład nawet najmłodsi żeglarze mogą bezpiecznie spędzać tam czas. W części dziobowej pokładu znajduje się kolejny pulpit sternika z kierownicą i manetką od silnika diesel. Nautika 1000 s VIP jest to niewątpliwie najlepiej wyposażony jacht tego typu na Mazurach. Dzięki intuicyjnemu systemowi prowadzenia manewry w portach staną się bezpieczne, a konstrukcja umożliwi pewną i sprawną żeglugę. Jest dobrym wyborem dla licznych załóg ceniących sobie komfort i przestrzeń; zarówno dla grup znajomych jak i rodzin z dziećmi.

Część mieszkalna

Część mieszkalna jachtu Nautika 1000 s VIP utrzymana jest w eleganckiej, nowoczesnej stylistyce. Drewniane wykończenia tworzą prawdziwy, żeglarski klimat. Pod pokładem znajdują się trzy obszerne kabiny, każda zapewni komfortowe warunki noclegowe dwóm członkom załogi. Ponadto, dwie osoby znajdą nocleg w Mesie, na rozkładanej koi. Pod kojami znajdują się schowki zdolne pomieścić znaczną część bagażu. Każde z pomieszczeń posiada okienko, co zapewnia dostęp do naturalnego światła i umożliwia dobrą wentylację części mieszkalnej. Na jachcie zainstalowane jest wydajne ogrzewanie.

Kuchnia

W Mesie znajduje się część kuchenna, tzw. Kambuz. W Kambuzie zastaną Państwo kuchenkę gazową z dwoma palnikami, instalację wody pitnej z pompką elektryczną, zlewozmywak, ciepłą wodę oraz zestaw naczyń i akcesoriów kuchennych (garnki z pokrywkami, patelnia, talerze głębokie, talerze płaskie, talerze śniadaniowe, sztućce, kubki itp.) Poza standardowym wyposażeniem, do Państwa dyspozycji oddajemy lodówkę i kuchenkę mikrofalową.

Łazienka

W łazience znajduje się WC elektryczne, ciepła woda, umywalka i prysznic. Szafki łazienkowe ułatwią zorganizowanie przestrzeni mieszkalnej załodze. Jacht posiada zbiornik na nieczystości.

Środki bezpieczeństwa

Zarówno jacht jak i silnik objęte są ubezpieczeniem. Jacht wyposażony jest w najwyższej jakości środki ratunkowe: koło ratunkowe, kamizelki pokładowe w ilości odpowiadającej liczbie członków załogi oraz gaśnicę.

Inne

Jacht Nautika 1000 s VIP wyposażony jest w prostownik, kabel i przejściówkę na wtyczkę kempingową, co umożliwia samodzielne ładowanie akumulatora w portach. Pod pokładem dodatkowo znajduje się system audio i telewizor, gniazdka na 12V i 230V (gniazdka 230V i sprzęt na 230V działają gdy jacht jest podpięty do ładowania).

Co wyróżnia ten jacht?

  • Dwa mocne stery strumieniowe
  • Ploter z mapą
  • Echosonda
  • TV
  • System audio

Dane podstawowe

Długość całkowita: 10 m

Wysokość w kabinie: 1,95 m

Zanurzenie: 0,55 m

Uprawnienia 

BEZ UPRAWNIEŃ STERNIKA.

Modele
Model:
Nautika 1000
Podstawowe dane
Maksymalna liczba załogi:
8
Długość całkowita:
10
Rok produkcji:
2015
Szerokość całkowita:
3,4
Typ silnika:
Diesel Volvo 55 KM
Typ steru:
Głębinowy
Układ koi:
3x2 + 1x2
Układ sterowania:
Koło sterowe
Zanurzenie:
0,65m
Zbiornik na fekalia:
120l
Zbiornik na paliwo do ogrzewania:
120l
Zbiornik na paliwo do silnika:
120l
Zbiornik wody pitnej:
240l
Rodzaj silnika:
Silnik stacjonarny
Wnętrze
Boiler z ciepłą wodą:
Gniazda na 230V/USB:
Instalacja wody pitnej:
Kostkarka do lodu:
Kuchenka gazowa dwupalnikowa:
Lodówka:
Lustro:
Mikrofalówka:
Ogrzewanie:
Pompa zęzowa:
Prysznic wewnętrzny:
Prysznic z ciepłą wodą:
Radio:
TV:
WC:
WC Morskie
Wskaźnik ładowania 230V:
Wskaźnik poziomu zbiorników:
Zlewozmywak:
Uprawnienia
Wymagane uprawnienia:
Bez uprawnień
Pokład
Flybridge:
Elektryczna winda kotwiczna:
BIMINI:
Butla gazowa:
Drabinka rufowa:
Echosonda:
Głośniki w kokpicie:
Kabel zasilający i przejściówka do słupka:
Prysznic zewnętrzny:
Rodzaj steru strumieniowego:
Ster strumieniowy dziobowy, Ster strumieniowy rufowy
Ster strumieniowy:
Stolik w kokpicie:
Teak w kokpicie:
Trap kąpielowy:
Wskaźnik poziomu paliwa:
Bądź pierwszy który oceni!
Nowa recenzja
Dziękuję. Twoja recenzja jednostki/produktu będzie widoczna po jej zatwierdzeniu.
Dodano jednostkę do porównania.

Przejdź do strony prezentującej porównanie.