Opłata obowiązkowa: Sprzątanie i dezynfekcja 200,00 zł

Dla kogo

Nexus to Houseboat przeznaczony do żeglugi turystycznej i spacerowej. Łódź Motorowa Nexus Revo jest jednym z najlepszych przedstawicieli jachtów spacerowych, znakomicie odnajduje się na akwenach Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Przeznaczona jest dla załóg ceniących sobie wygodę i bezpieczną żeglugę. Nasz egzemplarz jest jedną z najlepiej wyposażonych jednostek tej konstrukcji, dlatego znakomicie nadaje się na rejsy rekreacyjne i wypoczynkowe.

Łódź Nexus 870 została wyposażona w silnik zaburtowy o mocy 25 KM. Prowadzenie jachtu nie wymaga posiadania patentu, a po przeszkoleniu za jej sterami pewnie poczuje się nawet początkujący Sternik.

Wyposażenie

Na pokładzie dostępny jest zestaw akcesoriów przeznaczonych do bezpiecznego cumowania. Solidny osprzęt jak knagi i półkluzy, dwie kotwice, hak do wygodnego łapania boi, długie cumy oraz wytrzymałe odbijacze.

Pokład

Na pokładzie do dyspozycji załogi oddajemy dwa wygodne materace. W kokpicie znajduje się tzw. Sterówka i salon widokowy ze stolikiem, wygodnymi siedziskami i oświetleniem LED; całość zadaszona została solidnym twardym dachem z otwieranymi bocznymi oknami. Pokład w kokpicie pokryty jest estetycznym Flexiteakiem.

Pulpit sternika wyposażony jest m.in. w kierownicę, manetkę i stacyjkę silnika, panel steru strumieniowego i Echosondę. Doskonała widoczność i wygodny fotel zapewnią Sternikowi dodatkowy komfort. Przy rufie znajduje się mały pokład tarasowy umożliwiający swobodny dostęp do wody.

Część mieszkalna

W komfortowych warunkach może na nim nocować nawet sześcioosobowa załoga. Wnętrze jachtu Nexus 870 Revo odznacza się sporą przestrzenią; utrzymane jest w nowoczesnej, eleganckiej stylistyce. Każde pomieszczenie posiada otwierane okienko, co umożliwia dobrą wentylację jednostki. Panoramiczne okna, poza walorami estetycznymi, zapewniają doskonały dostęp naturalnego oświetlenia. Jacht wyposażony jest w wydajne ogrzewanie Webasto.

Kuchnia

W Kambuzie zastaną Państwo kuchenkę gazową z dwoma palnikami, instalację wody pitnej z pompką elektryczną, zlewozmywak oraz zestaw naczyń i akcesoriów kuchennych (garnki z pokrywkami, patelnia, talerze głębokie, talerze płaskie, talerze śniadaniowe, sztućce, kubki itp.). Poza standardowym wyposażeniem do Państwa dyspozycji oddajemy lodówkę.

Łazienka

Na jachcie znajduje się zamykana łazienka (tzw. Kingston) wyposażona w WC morskie, prysznic z ciepłą wodą i umywalkę podłączoną do instalacji wody pitnej z elektryczną pompką.

Środki bezpieczeństwa

Zarówno jacht jak i silnik objęte są ubezpieczeniem. Jacht wyposażony jest w najwyższej jakości środki ratunkowe: koło ratunkowe, kamizelki pokładowe w ilości odpowiadającej liczbie członków załogi oraz gaśnicę.

Inne

Jacht Nexus 870 Revo wyposażony jest w prostownik, kabel i przejściówkę na wtyczkę kempingową, co umożliwia samodzielne ładowanie akumulatora w portach. W kabinie dziobowej umiejscowiony jest telewizor, pod pokładem dodatkowo znajduje się radio z MP3 i wejściem USB oraz gniazdka na 12V i 230V, (gniazdka 230V działają gdy jacht jest podpięty do ładowania).

Co wyróżnia ten jacht

  • Echosonda
  • HardTop

Dane podstawowe

Długość całkowita: 8,7 m

Wysokość w kabinie: 1,86 m

Zanurzenie: 0,45 m

Uprawnienia  

BEZ UPRAWNIEŃ STERNIKA.

Modele
Model:
Nexus 870
Podstawowe dane
Maksymalna liczba załogi:
6
Długość całkowita:
8,7
Rok produkcji:
2018
Szerokość całkowita:
2,9
Typ silnika:
Mercury 25 KM
Typ steru:
Silnik
Układ koi:
2x2 + 1x2
Układ sterowania:
Koło sterowe
Zanurzenie:
0,45m
Zbiornik na fekalia:
45l
Zbiornik na paliwo do ogrzewania:
18l
Zbiornik na paliwo do silnika:
24l
Zbiornik wody pitnej:
100l
Rodzaj silnika:
Silnik zaburtowy
Wnętrze
Boiler z ciepłą wodą:
Gniazda na 230V/USB:
Instalacja wody pitnej:
Kostkarka do lodu:
Kuchenka gazowa dwupalnikowa:
Lodówka:
Lustro:
Mikrofalówka:
Ogrzewanie:
Pompa zęzowa:
Prysznic wewnętrzny:
Prysznic z ciepłą wodą:
Radio:
TV:
WC:
WC Morskie
Wskaźnik ładowania 230V:
Wskaźnik poziomu zbiorników:
Zlewozmywak:
Uprawnienia
Wymagane uprawnienia:
Bez uprawnień
Pokład
Elektryczna winda kotwiczna:
BIMINI:
Butla gazowa:
Drabinka rufowa:
Echosonda:
Głośniki w kokpicie:
Kabel zasilający i przejściówka do słupka:
Prysznic zewnętrzny:
Rodzaj steru strumieniowego:
Ster strumieniowy dziobowy
Ster strumieniowy:
Stolik w kokpicie:
Teak w kokpicie:
Trap kąpielowy:
Wskaźnik poziomu paliwa:
Bądź pierwszy który oceni!
Nowa recenzja
Dziękuję. Twoja recenzja jednostki/produktu będzie widoczna po jej zatwierdzeniu.
Dodano jednostkę do porównania.

Przejdź do strony prezentującej porównanie.