Opłata obowiązkowa: Sprzątanie i dezynfekcja 250,00 zł

W ofercie posiadamy 3 jednostki Stillo 30 ( rok produkcji 2022 ).

Dla kogo

Stillo 30 to jacht motorowy typu Houseboat, czyli jednostka w idealnych proporcjach łącząca najwyższe standardy mieszkalne i znakomite osiągi nautyczne. Stillo 30 to jacht polskiej produkcji, projekt został szczegółowo dostosowany do warunków panujących na akwenach Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Pływanie jachtem Stillo 30 nie wymaga uprawnień; manewrowanie znacznie ułatwiają dwa mocne stery strumieniowe zamontowane na dziobie i rufie jednostki. Nawet początkujący sternik po przeszkoleniu poczuje się pewnie za jego sterami.

Stillo 30 jest to niewątpliwie najlepiej wyposażony jacht tego typu na Mazurach. Dzięki intuicyjnemu systemowi prowadzenia manewry w portach staną się bezpieczne, a konstrukcja umożliwi pewną i sprawną żeglugę. Jest dobrym wyborem dla załóg ceniących sobie ekskluzywne warunki zakwaterowania, pełny komfort mieszkalny i przestrzeń.

Wyposażenie

Podstawowym wyposażeniem Stillo 30 jest silnik Vetus 3 cyl. o mocy 45 KM . Na pokładzie dostępny jest zestaw akcesoriów przeznaczonych do bezpiecznego cumowania. Cumowanie na kąpielisku ułatwi elektryczna winda kotwiczna zamontowana na dziobie jednostki. Solidny osprzęt jak knagi i półkluzy, dwie kotwice, hak do wygodnego łapania boi, długie cumy oraz wytrzymałe odbijacze.

Do dyspozycji sternika oddajemy najwyższej jakości ploter Raymarine z dokładną mapą szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, echosondę, gniazdo 12V. Pełną widoczność podczas deszczu zapewnia frontowa wycieraczka. Jacht wyposażony jest w dziobową, elektryczną windę kotwiczną. Panel sterowania windą znajduje się przy pulpicie sternika, w kokpicie jachtu.

Pokład

Pokład dziobowy to przestrzeń poświęcona wypoczynkowi i rekreacji. Wykończenia jachtu zostały dopracowane w każdym calu. Dostępne są tam wygodne materace do opalania i poduszki. Dzięki solidnym relingom otaczającym pokład nawet najmłodsi żeglarze mogą bezpiecznie spędzać tam czas.

W kokpicie znajduje się sterówka i część wypoczynkowa w postaci dużego stołu otoczonego wygodnym siedziskiem. Całość osłonięta została szczelnym, wodoodpornym Bimini (pełna osłona kokpitu). Z kokpitu można przejść do części rufowej jachtu; znajduje się tam pokład trapowy, w całości pokryty eleganckim fleksi-teakiem. Panel sternika wyposażony jest w solidny i sprawdzony osprzęt. Kierownica, manetka od silnika diesel, intuicyjny system steru strumieniowego, wskaźnik obrotów silnika, wskaźnik poziomu paliwa, wygodny fotel, drewniane wykończenia gwarantują pełny komfort prowadzenia jachtu.

Część mieszkalna

Prawie dziesięć metrów długości kadłuba przyniosło przestrzenną kabinę mieszkalną, którą w komfortowych warunkach może zamieszkiwać sześć osób + dwoje dzieci. Klasyczny charakter konstrukcji, ekskluzywna zabudowa i stylowe detale przyniosą użytkownikom głęboki relaks i wysoki poziom wrażeń estetycznych.

Część mieszkalna jachtu Stillo 30 utrzymana jest w eleganckiej, nowoczesnej stylistyce. Drewniane wykończenia, udana kompozycja kolorystyczna tworzą prawdziwy, żeglarski klimat. Pod pokładem znajdują się trzy dwuosobowe kabiny mieszkalne. Ponadto, dwie osoby znajdą nocleg na kojach w mesie. Każde z pomieszczeń posiada okna, zapewniające dostęp do naturalnego światła i dobrej wentylacji części mieszkalnej. Na jachcie zainstalowane jest wydajne ogrzewanie Webasto.

Kuchnia

W Mesie znajduje się część kuchenna, tzw. Kambuz. W Kambuzie zastaną Państwo kuchenkę gazową z dwoma palnikami, instalację wody pitnej z pompką elektryczną, zlewozmywak, ciepłą wodę oraz zestaw naczyń i akcesoriów kuchennych (garnki z pokrywkami, patelnia, talerze głębokie, talerze płaskie, talerze śniadaniowe, sztućce, kubki itp.) Poza standardowym wyposażeniem, do Państwa dyspozycji oddajemy lodówkę sprężarkową.

Łazienka

W toalecie znajduje się WC elektryczne (z podłączonym zbiornikiem), umywalka i prysznic z ciepłą wodą. Jacht wyposażony jest w bojler, dlatego w kranach jest dostęp do ciepłej wody. Szafki łazienkowe ułatwią zorganizowanie przestrzeni mieszkalnej załodze.

Środki bezpieczeństwa

Zarówno jacht jak i silnik objęte są ubezpieczeniem. Jacht wyposażony jest w najwyższej jakości środki ratunkowe: koło ratunkowe, kamizelki pokładowe w ilości odpowiadającej liczbie członków załogi oraz gaśnicę.

Inne

Jacht wyposażony jest w prostownik, kabel i przejściówkę na wtyczkę kempingową, co umożliwia samodzielne ładowanie akumulatora w portach. Pod pokładem dodatkowo znajduje się system audio z nagłośnieniem zewnętrznym (głośniki w kokpicie) i podpokładowym, gniazdka na 12V i 230V (gniazdka 230V i sprzęt na 230V działają gdy jacht jest podpięty do ładowania).

Co wyróżnia ten jacht

  • Dwa mocne stery strumieniowe
  • Ploter z mapą
  • Echosonda
  • System audio

Dane podstawowe

Długość całkowita: 9,10 m

Szerokość: 3,2 m

Wysokość w kabinie: 1,95 m

Zanurzenie: 0,63 m

Uprawnienia  

BEZ UPRAWNIEŃ STERNIKA.

Modele
Model:
Stillo 30
Podstawowe dane
Maksymalna liczba załogi:
8
Długość całkowita:
9
Rok produkcji:
2021
Szerokość całkowita:
3,25
Typ silnika:
Vetus 45 KM
Typ steru:
Głębinowy
Układ koi:
3x2 + 1x2
Układ sterowania:
Koło sterowe
Zanurzenie:
0,65m
Zbiornik na fekalia:
100l
Zbiornik na paliwo do ogrzewania:
100l
Zbiornik na paliwo do silnika:
100l
Zbiornik wody pitnej:
215l
Rodzaj silnika:
Silnik stacjonarny
Wnętrze
Boiler z ciepłą wodą:
Gniazda na 230V/USB:
Instalacja wody pitnej:
Kostkarka do lodu:
Kuchenka gazowa dwupalnikowa:
Lodówka:
Lustro:
Mikrofalówka:
Ogrzewanie:
Pompa zęzowa:
Prysznic wewnętrzny:
Prysznic z ciepłą wodą:
Radio:
TV:
WC:
WC Morskie
Wskaźnik ładowania 230V:
Wskaźnik poziomu zbiorników:
Zlewozmywak:
Uprawnienia
Wymagane uprawnienia:
Bez uprawnień
Pokład
Flybridge:
Elektryczna winda kotwiczna:
BIMINI:
Butla gazowa:
Drabinka rufowa:
Echosonda:
Głośniki w kokpicie:
Kabel zasilający i przejściówka do słupka:
Prysznic zewnętrzny:
Rodzaj steru strumieniowego:
Ster strumieniowy dziobowy, Ster strumieniowy rufowy
Ster strumieniowy:
Stolik w kokpicie:
Teak w kokpicie:
Trap kąpielowy:
Wskaźnik poziomu paliwa:
Bądź pierwszy który oceni!
Nowa recenzja
Dziękuję. Twoja recenzja jednostki/produktu będzie widoczna po jej zatwierdzeniu.
Dodano jednostkę do porównania.

Przejdź do strony prezentującej porównanie.