• Suncamper 35
  • 7
  • 3x2 + 1x1 + 1x2
0
Opłata obowiązkowa: Sprzątanie i dezynfekcja 250,00 zł

Dla kogo

Suncamper 35 to Houseboat, czyli łódź motorowa o najwyższym komforcie zakwaterowania załogi. Jest to największa jednostka rekreacyjna pływająca po mazurskich akwenach z zaburtowym silnikiem. Nowoczesne wykończenia i najwyższej jakości sprzęt nadają jednostce świeży, luksusowy charakter. Łódź dedykowana jest koneserom żeglugi motorowej w ekskluzywnych warunkach; każdy element jachtu zaprojektowany został z myślą o doskonałym dostosowaniu do potrzeb wypoczywającej załogi. Czarter łodzi Suncamper 35 nie wymaga uprawnień; dziobowy i rufowy ster strumieniowy ułatwia precyzyjne manewrowanie jednostką, a solidny osprzęt i zastosowane technologie umożliwia pewną i bezpieczną żeglugę.

Jacht motorowy Suncamper 35 Flybridge to jednostka, która zachwyci nawet najwytrawniejszych turystów motorowodnych. Konstrukcja i solidny osprzęt umożliwią spokojną i bezpieczną żeglugę po jeziorach, a znakomite wyposażenie naszych egzemplarzy pozwoli na beztroski i komfortowy wypoczynek na Mazurach.

Wyposażenie

Podstawowym wyposażeniem jachtu jest silnik Mercury 60 KM oraz dwa mocne stery strumieniowe. Na pokładzie dostępny jest zestaw akcesoriów przeznaczonych do bezpiecznego cumowania. Solidny osprzęt jak knagi i półkluzy, dwie kotwice, bosak do wygodnego łapania boi, długie cumy oraz wytrzymałe odbijacze.

Pulpit sternika wyposażony jest w solidny i sprawdzony osprzęt. Kierownica, manetka od silnika, panel steru strumieniowego, wskaźnik obrotów silnika, wygodny fotel, drewniane wykończenia, i pełna widoczność gwarantują najwyższy komfort prowadzenia jachtu. Dodatkowo do dyspozycji sternika oddajemy GPS z mapą jezior, i Echosondę. Za pomocą pilota sternik kontroluje lampę manewrową, tzw. Szperacz, umieszczony na pokładzie.

Pokład

W Mesie znajduje się salon, a w nim panel Sternika, część kuchenna i stolik otoczony wygodnymi siedziskami. Na noc, salon zamienia się w sypialnię dla dwóch osób.

Na zewnątrz znajduje się pokład dziobowy w części przedniej jachtu oraz kokpit, czyli obszerny pokład tarasowy zlokalizowany w tylnej części jachtu. Na dachu nadbudówki znajdują się wygodne materace wypoczynkowe.

Znajdujący się tam pokład dziobowy otoczony został solidnymi relingami, które prowadzą aż do bocznych wejść na pokład zlokalizowanych w połowie każdej z burt.

W kokpicie, zlokalizowanym w części rufowej jachtu, do Państwa dyspozycji oddajemy stół otoczony wygodnymi siedziskami. Miejsce to zostało stworzone z myślą o wspólnym wypoczynku załogi w komfortowych warunkach. Dla zwiększenia wygody pokład wyposażono w rozkładany, brezentowy dach z zapinanymi bokami; tak powstały namiot skutecznie uchroni pasażerów przed kapryśną aurą. Całą konstrukcję można w prosty sposób całkowicie złożyć uzyskując pokład tarasowo-widokowy.

Na dachu jachtu umieszczono drugi panel sternika tzw. Flybridge; prowadzenie jachtu jest możliwe również z wygodnego fotela na zewnątrz. W tylnej części znajduje się drabinka prowadząca na platformę, która ułatwia wygodną komunikację między jachtem a keją. Kolejne wejścia na pokład znajdują się w połowie każdej z burt; niezależnie w jakiej pozycji względem kei zacumują Państwo jacht, na pewno znajdzie się możliwość swobodnego zejścia na ląd.

Część mieszkalna

Na jachcie wysoce komfortowych warunkach nocować może nawet siedem osób. Zarówno salon jak i kabiny mieszkalne zachwycają przestrzenią; całość utrzymana jest w eleganckiej, okrętowej stylistyce, co nadaje łodzi prawdziwie żeglarski klimat. Dzięki licznym oknom osadzonym w nadbudówce, część mieszkalna posiada doskonałą wentylację i dostęp do naturalnego światła; dodatkowo doświetlona jest instalacją LED. Jacht wyposażony jest w wydajne ogrzewanie Webasto.

Na dziobie i rufie jachtu znajdują się dwie, okazałe kabiny sypialne, każda przeznaczona dla dwóch osób. Są to jasne, harmonijne pomieszczenia pozwalające na spokojny wypoczynek w luksusowych warunkach. Poza wygodnymi łóżkami, wyposażone zostały w szafy i schowki zdolne pomieścić znaczną część bagażu.

Kuchnia

W części kuchennej zastaną Państwo kuchenkę z dwoma palnikami, instalację wody pitnej z ciepłą i zimną wodą, zlewozmywak oraz zestaw naczyń i akcesoriów kuchennych (garnki z pokrywkami, patelnia, talerze głębokie, talerze płaskie, , sztućce, kubki itp.) Poza standardowym wyposażeniem, do Państwa dyspozycji oddajemy obszerną lodówkę oraz kostkarkę do lodu.

Łazienka

Każda z kabin ma przypisaną osobną łazienkę, do której wejście znajduje się bezpośrednio w kabinie. Takie rozwiązanie pozwala na zachowanie wysokiego poziomu intymności potrzebnej mieszkańcom. Łazienka rufowa ma dostęp do ciepłej wody z bojlera; WC morskie ze zbiornikiem, umywalkę oraz prysznic. Łazienka dziobowa ma dostęp do WC chemicznego oraz umywalki z ciepłą wodą.  Zostały urządzone z myślą o wygodnym zakwaterowaniu załogi; umieszczono tam funkcjonalne szafki łazienkowe.

Środki bezpieczeństwa

Zarówno jacht jak i silnik objęte są ubezpieczeniem. Jacht wyposażony jest w najwyższej jakości środki ratunkowe: koło ratunkowe, kamizelki pokładowe w ilości odpowiadającej liczbie członków załogi oraz gaśnicę.

Inne

Jacht wyposażony jest w automatyczną ładowarkę baterii, kabel i przejściówkę na wtyczkę kempingową, co umożliwia samodzielne ładowanie akumulatorów w portach. Na jachcie znajduje się główna tablica elektryczna z zabezpieczeniem automatycznym, wskaźniki stanu płynów (paliwo, woda i fekalia) wskaźniki stanu naładowania akumulatorów, radio, gniazdka na 12V i 230V oraz telewizor (gniazdka 230V i sprzęt na 230V działają gdy jacht jest podpięty do ładowania). W każdej z kabin dostępne jest gniazdko 12V i oświetlenie LED.

Co wyróżnia ten jacht?

  • Dwa mocne stery strumieniowe
  • Ploter z mapą
  • Echosonda
  • TV

Dane podstawowe

Długość całkowita: 10,6 m

Zanurzenie: 0,65 m

Uprawnienia 

BEZ UPRAWNIEŃ STERNIKA.

Modele
Model:
Suncamper 35
Podstawowe dane
Maksymalna liczba załogi:
7
Długość całkowita:
10,6
Rok produkcji:
2020
Szerokość całkowita:
3
Typ silnika:
Mercury 60 KM
Typ steru:
Silnik
Układ koi:
3x2 + 1x1 + 1x2
Układ sterowania:
Dwa koła sterowe
Zanurzenie:
0,65m
Zbiornik na fekalia:
120l
Zbiornik na paliwo do ogrzewania:
22l
Zbiornik na paliwo do silnika:
120l
Zbiornik wody pitnej:
240l
Rodzaj silnika:
Silnik zaburtowy
Wnętrze
Boiler z ciepłą wodą:
Gniazda na 230V/USB:
Instalacja wody pitnej:
Kostkarka do lodu:
Kuchenka gazowa dwupalnikowa:
Lodówka:
Lustro:
Mikrofalówka:
Ogrzewanie:
Pompa zęzowa:
Prysznic wewnętrzny:
Prysznic z ciepłą wodą:
Radio:
TV:
WC:
WC Morskie
Wskaźnik ładowania 230V:
Wskaźnik poziomu zbiorników:
Zlewozmywak:
Uprawnienia
Wymagane uprawnienia:
Bez uprawnień
Pokład
Flybridge:
Elektryczna winda kotwiczna:
BIMINI:
Butla gazowa:
Drabinka rufowa:
Echosonda:
Głośniki w kokpicie:
Kabel zasilający i przejściówka do słupka:
Prysznic zewnętrzny:
Rodzaj steru strumieniowego:
Ster strumieniowy dziobowy, Ster strumieniowy rufowy
Ster strumieniowy:
Stolik w kokpicie:
Teak w kokpicie:
Trap kąpielowy:
Wskaźnik poziomu paliwa:
Bądź pierwszy który oceni!
Nowa recenzja
Dziękuję. Twoja recenzja jednostki/produktu będzie widoczna po jej zatwierdzeniu.
Dodano jednostkę do porównania.

Przejdź do strony prezentującej porównanie.