• Antila 33.3
  • 10
  • 3x2 + 2x2
  • Wymagane uprawnienie: Patent żeglarza
300
1
Opłata obowiązkowa: Sprzątanie i dezynfekcja 200,00 zł
Dodatkowe wyposażenie
Pościel
70,00 zł
SUP
200,00 zł
Koszulka firmowa
75,00 zł
Siatka na relingi
250,00 zł

W naszej flocie dostępne są dwa egzemplarze jachtu Antila 33.3.

Dla kogo

Jacht Antila 33.3 to jednostka, która pozwoli Państwu na spędzenie luksusowego wypoczynku, nie tracąc żeglarskiego zacięcia.

Konstrukcja pod kątem nautycznym spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających żeglarzy.

Ożaglowanie

Dzięki precyzyjnie dobranemu ożaglowaniu, żegluga jachtem Antila 33.3 to czysta przyjemność a manewrowanie w portach ułatwia dziobowy ster strumieniowy. Podstawowymi elementami jachtu Antila 33.3 jest stabilizowany maszt z bramką ułatwiającą jego kładzenie, żagle: grot pełnolistwowy oraz fok, Lazyjack, silnik Yanmar 21 KM , miecz obrotowy, bardzo wydajny dziobowy ster strumieniowy Vetus, dwa koła sterowe obszyte skórą oraz płetwa sterowa głębinowa.

Pokład

Warto nadmienić, że cały kokpit jednostki jest pokryty pięknym syntetycznym teakiem w wersji królewskiej.

Na pokładzie jachtu Antila 33.3 do Państwa dyspozycji oddajemy najwyższej jakości osprzęt żaglowy: bramkę do kładzenia masztu ze zbloczem, elektryczny kabestan do stawiania masztu firmy Lewmar, komplet solidnego takielunku (sztag, achtersztag, wanty kolumnowe, stenwanty i wanty stabilizujące) kosz dziobowy z trapem, kosze rufowe, trap rufowy na pawęży oraz drabinkę rufową. W kokpicie, dla wygody załogi zamocowano stół z miejscami na napoje. W kokpicie znajdują się wodoodporne głośniki firmy Alpine  Ponadto kokpit osłonięto Szprycbudą i Bimini z materiału Sunbrella.

Sternik może skorzystać z dwóch stanowisk do pływania pod żaglami. W kokpicie znajdują się dwa koła sterowe przy burtach; Sternik będzie mógł wygodnie prowadzić jacht z nawietrznej, wyżej zlokalizowanej burty. Dzięki uwzględnieniu halsu jachtu, pozycja sternika pozostaje bezpieczniejsza, bardziej ergonomiczna, a sam Sternik zyska większą widoczność. Dla wygody koła sterowe zostały obite skórą.

Stanowisko do prowadzenia jachtu w trakcie korzystania z silnika, znajduje się przy prawym kole sterowym. Tam też umiejscowiono manetkę do silnika głównego, panel od steru strumieniowego, Echosondę. Dzięki zlokalizowaniu stanowiska po prawej stronie, Sternik doskonale widzi prawą burtę, co ułatwia m.in. pływanie po kanałach; przy ruchu prawostronnym kluczową sprawą jest ocena odległości między burtą a betonowym nabrzeżem.

Mesa

Część mieszkalna jest wygodna, przestronna i oświetlona światłem LED, w komfortowych warunkach nocować może nawet dziesięcioosobowa załoga.  Na burtach i suficie znajdują się dodatkowe okienka, dzięki którym część mieszkalna posiada doskonały dostęp do naturalnego oświetlenia. Wewnątrz znajdują się trzy dwuosobowe kabiny, jedna na dziobie i dwie na rufie. Dodatkowo w Mesie znajdują się dwie rozkładane koje boczne, każda przeznaczona dla dwóch osób. Pod każdą koją znajduje się schowek zdolny pomieścić znaczną część bagażu, na burtach dodatkowo rozlokowane są półki, tzw. jaskółki. Ciepło na jachcie zapewnia bardzo wydajne ogrzewanie Webasto z elektronicznym sterownikiem.

Kuchnia

W Kambuzie zastaną Państwo kuchenkę gazową firmy z dwoma palnikami; instalację wody pitnej z pompką elektryczną, zlewozmywak, ciepłą wodę oraz zestaw naczyń i akcesoriów kuchennych (garnki z pokrywkami, patelnia, talerze głębokie, talerze płaskie, talerze śniadaniowe, sztućce, kubki itp.) Poza standardowym wyposażeniem do Państwa dyspozycji oddajemy dużą (60l) lodówkę z zamrażalnikiem, kuchenkę mikorfalową.

Łazienka

Kolejnym pomieszczeniem jest łazienka. Wyposażona została w instalację wody pitnej z pompką elektryczną i ciepłą wodę z Bojlera. Znajduje się tam umywalka z szafką podumywalkową, prysznic i elektryczne WC morskie ze zbiornikiem na nieczystości. W łazience znajduje się również lustro i otwierane okno.

Środki bezpieczeństwa

Antila 33.3 wyposażona jest w najwyższej jakości środki ratunkowe: koło ratunkowe, kamizelki pokładowe w ilości odpowiadającej liczbie członków załogi oraz gaśnicę.

Inne

Jacht wyposażony jest w prostownik, kabel i przejściówkę na wtyczkę kempingową, co umożliwia samodzielne ładowanie akumulatora w portach. Pod pokładem znajduje się tablica rozdzielcza ze wskaźnikiem poziomu cieczy w zbiornikach i panelem ogrzewania. Pod pokładem dodatkowo znajduje się radio z USB i MP3 oraz gniazdka na 12V i 230V (gniazdka i sprzęt 230V działają gdy jacht jest podpięty do ładowania).

Co wyróżnia ten jacht?

  • Elektryczny kabestan
  • Echosonda
  • Bimini
  • Szprycbuda

Dane podstawowe

Długość całkowita: 10,5 m

Wysokość w kabinie: 1,95 m

Powierzchnia żagli: 53 m

Zanurzenie minimalne: 0,45 m

Zanurzenie maksymalne: 1,8 m

Uprawnienia  

Do prowadzenia jednostki wymagany jest patent żeglarski.

Modele
Model:
Antila 33.3
Podstawowe dane
Maksymalna liczba załogi:
10
Długość całkowita:
10,3
Fok:
23,7
Grot:
29,8
Powierzchnia żagli:
53,5
Rok produkcji:
2022
Typ silnika:
Diesel 21 KM
Układ koi:
3x2 + 2x2
Układ sterowania:
Koło sterowe
Wysokość w kabinie:
1,95
Zanurzenie min/max:
1,80m/0,45m
Zbiornik na fekalia:
45l
Zbiornik na paliwo do ogrzewania:
zintegrowany z silnikowym
Zbiornik na paliwo do silnika:
45l
Zbiornik wody pitnej:
100l
Rodzaj silnika:
Silnik stacjonarny
Wnętrze
Boiler z ciepłą wodą:
Gniazda na 230V/USB:
Instalacja wody pitnej:
Kostkarka do lodu:
Kuchenka gazowa dwupalnikowa:
Lodówka:
Lustro:
Mikrofalówka:
Ogrzewanie:
Pompa zęzowa:
Prysznic wewnętrzny:
Prysznic z ciepłą wodą:
Radio:
WC:
WC Morskie
Wskaźnik ładowania 230V:
Wskaźnik poziomu zbiorników:
Zlewozmywak:
Uprawnienia
Wymagane uprawnienia:
Patent żeglarza
Pokład
BIMINI:
Bramka do kładzenia masztu:
Butla gazowa:
Drabinka rufowa:
Echosonda:
Elektryczny kabestan:
Głośniki w kokpicie:
Kabel zasilający i przejściówka do słupka:
Prysznic zewnętrzny:
Rodzaj steru strumieniowego:
Ster strumieniowy dziobowy
Ster strumieniowy:
Stolik w kokpicie:
Szprycbuda:
Teak w kokpicie:
Trap kąpielowy:
Wskaźnik poziomu paliwa:
Bądź pierwszy który oceni!
Nowa recenzja
Dziękuję. Twoja recenzja jednostki/produktu będzie widoczna po jej zatwierdzeniu.
Dodano jednostkę do porównania.

Przejdź do strony prezentującej porównanie.