Uwagi

Narty wodne, wakeboard lub koło do ślizgu udostępniamy w cenie tylko 50zł!

Dla kogo

Sea Ray 1800 BR jest jednym z najszybszych jachtów motorowych na Mazurach. Wyposażony w stacjonarny silnik benzynowy Mercriuser 4.3l o mocy 240 KM zapewni niezapomniane wrażenia nawet najbardziej wymagającym Motorowodniakom przy spalaniu ok. 14-20l/h.

Sea Ray 1800 BR doskonale nadaje się na jednodniowe wyprawy sportowe, obsługę regat czy kilkudniowy czarter rekreacyjny. Z uwagi na bardzo dobre właściwości nautyczne i solidne wyposażenie sportowe znakomicie sprawdzi się zarówno dla grup znajomych jak i rodzin z dziećmi. Z pokładu naszej łodzi mogą Państwo podziwiać piękno szlaku Wielkich Jezior Mazurskich z nieznanej dotąd strony.

Wyposażenie

Sea Ray 1800 BR idealnie nadaje się do uprawiania sportów wodnych jak narty wodne, wakeboard czy koło; posiada specjalną wieżę do wakeboarda. Ponadto z tyłu motorówka wyposażona została w specjalny, wydłużony trap, ułatwiający dostęp do wody. Dodatkowo znajduje się tam drabinka.

Pokład typu open-space pomieści nawet 8-mio osobową załogę. Unosząc tylną kanapę można uzyskać obszerny Sun Deck, czyli przestrzeń umożliwiającą relaks i opalanie. Do dyspozycji użytkowników oddajemy sprzęt audio z USB i MP3.

Pulpit sternika znajduje się w centralnej części motorówki, po prawej stronie. Znajduje się tam kierownica, manetka i dźwignia trymu silnika. Ponadto do dyspozycji sternika oddajemy echosondę, wskaźnik obrotów, wskaźnik prędkości, wskaźnik trymu i wskaźnik poziomu paliwa.

Na pokładzie dostępny jest zestaw akcesoriów przeznaczonych do bezpiecznego cumowania. Solidny osprzęt jak knagi, kotwica, długie cumy oraz wytrzymałe odbijacze.

Środki bezpieczeństwa

Zarówno jacht jak i silnik objęte są ubezpieczeniem. Jacht wyposażony jest w najwyższej jakości środki ratunkowe: koło ratunkowe, kamizelki pokładowe w ilości odpowiadającej liczbie członków załogi oraz gaśnicę.

Co wyróżnia ten jacht

  • Bimini
  • Sun deck
  • Wieża do wake i nart wodnych
  • Echosonda

Dane podstawowe

Długość całkowita: 6,75 m

Szerokość: 2,25 m

Uprawnienia  

Jednostka wymaga patentu sternika.

Modele
Model:
Sea Ray 1800
Podstawowe dane
Maksymalna liczba załogi:
8
Moc silnika (KM):
240
Rok produkcji:
1993
Układ koi:
-
Rodzaj silnika:
Silnik stacjonarny
Uprawnienia
Wymagane uprawnienia:
Patent sternika
Pokład
Kabina mieszkalna:
Ster strumieniowy:
Bądź pierwszy który oceni!
Nowa recenzja
Dziękuję. Twoja recenzja jednostki/produktu będzie widoczna po jej zatwierdzeniu.
Dodano jednostkę do porównania.

Przejdź do strony prezentującej porównanie.