• Tes 32
  • 8
  • 3x2 + 2x2
  • Wymagane uprawnienie: Patent żeglarza
300
Opłata obowiązkowa: Sprzątanie i dezynfekcja 200,00 zł
Dodatkowe wyposażenie
Pościel
70,00 zł
SUP
200,00 zł
Koszulka firmowa
75,00 zł
Siatka na relingi
250,00 zł
Uwagi

Dla kogo

Tes Dreamer 32 to wygodny jacht rekreacyjny z segmentu największych jednostek na Mazurach. Jego linia, doskonale znana wszystkim bywalcom jezior zachwyca zafalowanym kształtem natomiast charakterystyczne bulaje dodają łodzi morskiego charakteru. Konstrukcja odznacza się imponującym momentem prostującym, co stawia Tes Dreamera 32 w gronie najbardziej statecznych i bezpiecznych polskich jachtów żaglowych, dlatego doskonale nadaje się do rejsów zarówno po akwenach śródlądowych, jak i wodach morskich.

Z uwagi na doskonałe warunki bytowe oraz łatwość obsługi, śmiało można mówić o rodzinnym charakterze tej jednostki. Jest to jeden z najbezpieczniejszych, a nasz egzemplarz z pewnością jest jednym z najlepiej wyposażonych jachtów na mazurach.

Ożaglowanie

Podstawowym wyposażeniem jachtu Tes Dreamer 32 jest maszt z bramką umożliwiającą jego bezpieczne kładzenie, żagle: grot + fok, Lazyjack, miecz obrotowy, koło sterowe, głębinowa płetwa sterowa, ster strumieniowy na dziobie i silnik w studzience o mocy 15 KM. Na pokładzie dostępny jest zestaw akcesoriów przeznaczonych do bezpiecznego cumowania. Solidy osprzęt jak knagi i półkluzy, dwie kotwice, hak do wygodnego łapania boi, długie cumy oraz wytrzymałe odbijacze.

Pokład

Panel sternika znajdujący się w tylnej części jachtu, wyposażony jest w echosondę, koło sterowe, manetkę i stacyjkę od silnika oraz intuicyjny panel od steru strumieniowego. Wygodne, profilowane siedzisko sternika zapewnia dodatkowy komfort prowadzenia jachtu. Żeglowanie jachtem Tes Dreamer 32 to prawdziwa przyjemność dla całej załogi.

Obszerny kokpit od słońca, wiatru i deszczu osłaniają Szprycbuda i Bimini. Zarówno Bimini jak i Szprycbuda mogą być używane podczas pływania pod żaglami. Ponadto, do dyspozycji załogi oddajemy solidny osprzęt jachtowy, rozkładany stolik kokpitowy i wodoodporne głośniki zewnętrzne. Przy rufie kokpit posiada dodatkową platformę ułatwiającą dostęp do wody, tam też znajduje się rozkładana drabinka. Potężne kosze rufowe zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo w czasie przemieszczania się między jachtem a keją.

Mesa

Na jachcie Tes Dreamer 32 nocleg znajdzie nawet dziesięcioosobowa załoga. Trzy dwuosobowe kabiny sypialne i cztery miejsca na rozkładanych kojach w obszernej mesie zapewnią poczucie komfortu i intymności załodze podczas dłuższych rejsów. Drewniane wykończenie wnętrza podkreśla żeglarski klimat, jakim charakteryzuje się jednostka. Pod każdą z koi znajduje się schowek (tzw. bakista) zdolna pomieścić znaczną część bagażu.

Każde pomieszczenie posiada otwierane okienko, nad częścią kuchenną (tzw. kambuz) znajduje się otwierany bulaj, na suficie w mesie okno dachowe (tzw. skyluk). Zapewnia to prawidłowy dostęp do naturalnego oświetlenia i dobrą wentylację części mieszkalnej. Jest to bardzo istotne, zwłaszcza podczas długich, wakacyjnych rejsów. Jacht wyposażony jest w wydajne ogrzewanie Webasto.

Kuchnia

W Kambuzie zastaną Państwo kuchenkę gazową z dwoma palnikami, instalację wody pitnej z pompką elektryczną, zlewozmywak oraz zestaw naczyń i akcesoriów kuchennych (garnki z pokrywkami, patelnia, talerze głębokie, talerze płaskie, talerze śniadaniowe, sztućce, kubki itp.) Poza standardowym wyposażeniem, do Państwa dyspozycji oddajemy lodówkę i kuchenkę mikrofalową.

Łazienka

Kolejnym pomieszczeniem jest łazienka (tzw. Kingston) wyposażona w miejsce na WC chemiczne oraz umywalkę podłączoną do instalacji wody pitnej z pompka elektryczną.

Środki bezpieczeństwa

Zarówno jacht jak i silnik objęte są ubezpieczeniem. Jacht Tes Dreamer 32 wyposażony jest w najwyższej jakości środki ratunkowe: koło ratunkowe, kamizelki pokładowe w ilości odpowiadającej liczbie członków załogi oraz gaśnicę.

Inne

Jacht Tes Dreamer 32 wyposażony jest w prostownik, kabel i przejściówkę na wtyczkę kempingową, co umożliwia samodzielne ładowanie akumulatora w portach. Pod pokładem dodatkowo znajduje się instalacja oświetleniowa, radio z MP3, gniazdka na 12V i 230V.

Co wyróżnia ten jacht?

  • Echosonda
  • Szprycbuda
  • Bimini

Dane podstawowe

Długość całkowita: 9,69 m

Wysokość w kabinie: 1,95 m

Powierzchnia żagli: 40 m

Zanurzenie minimalne: 0,45 m

Zanurzenie maksymalne: 1,7 m

Uprawnienia 

Do prowadzenia jednostki wymagany jest patent żeglarski.

Modele
Model:
Tes 32
Podstawowe dane
Maksymalna liczba załogi:
8
Długość całkowita:
9,69
Fok:
22,8
Grot:
14,3
Powierzchnia żagli:
37,1m2
Rok produkcji:
2015
Szerokość całkowita:
2,98
Typ silnika:
Tohatsu 20 KM
Układ koi:
3x2 + 2x2
Układ sterowania:
Koło sterowe
Wysokość w kabinie:
1,84m
Zanurzenie min/max:
1,69m/0,54m
Zbiornik na paliwo do ogrzewania:
18l
Zbiornik na paliwo do silnika:
22l
Zbiornik wody pitnej:
100l
Rodzaj silnika:
Silnik stacjonarny
Wnętrze
Boiler z ciepłą wodą:
Gniazda na 230V/USB:
Instalacja wody pitnej:
Kostkarka do lodu:
Kuchenka gazowa dwupalnikowa:
Lodówka:
Lustro:
Mikrofalówka:
Ogrzewanie:
Pompa zęzowa:
Prysznic wewnętrzny:
Prysznic z ciepłą wodą:
Radio:
WC:
WC Chemiczne
Wskaźnik ładowania 230V:
Wskaźnik poziomu zbiorników:
Zlewozmywak:
Uprawnienia
Wymagane uprawnienia:
Patent żeglarza
Pokład
BIMINI:
Bramka do kładzenia masztu:
Butla gazowa:
Drabinka rufowa:
Echosonda:
Elektryczny kabestan:
Głośniki w kokpicie:
Kabel zasilający i przejściówka do słupka:
Prysznic zewnętrzny:
Rodzaj steru strumieniowego:
Ster strumieniowy dziobowy
Ster strumieniowy:
Stolik w kokpicie:
Szprycbuda:
Teak w kokpicie:
Trap kąpielowy:
Wskaźnik poziomu paliwa:
Bądź pierwszy który oceni!
Nowa recenzja
Dziękuję. Twoja recenzja jednostki/produktu będzie widoczna po jej zatwierdzeniu.
Dodano jednostkę do porównania.

Przejdź do strony prezentującej porównanie.