Uwagi

Dla kogo

Venice Holiday to wygodna łódź motorowa na maksymalnie 8 osób. Wyposażona została w silnik Mercury 10 KM sterowany za pomocą kierownicy. Prowadzenie motorówki nie wymaga posiadania uprawnień - czarter bez patentu. Po krótkim przeszkoleniu, za kierownicą poradzi sobie nawet początkujący sternik.

Motorówka doskonale sprawdzi się zarówno podczas rekreacyjnych rejsów jak i wypadów wędkarskich. Polecana jest zarówno dla grup znajomych jak i familijnych załóg z dziećmi. Przed wypłynięciem zapoznamy sternika z ciekawymi miejscami wartymi odwiedzenia a także przekażemy potrzebne wiadomości z locji i nawigacji.

Wyposażenie

Jednostka jest stabilna i wyjątkowo zwrotna. Jest to jacht typu open space, czyli otwartopokładowa łódź rekreacyjna. Wzdłuż burt znajdują się wygodne kanapy z miękkimi, wodoodpornymi materacami. Pod kanapami znajdują się schowki zdolne pomieścić znaczną część bagażu. Tylna część jachtu osłonięta została daszkiem przeciwsłonecznym - BIMINI. Dodatkowym wyposażeniem jest radio oraz wodoodporne głośniki kokpitowe.

Pulpit sternika znajduje się z tyłu jachtu. Sterowanie odbywa się za pomocą kierownicy oraz manetki do zmiany biegów i zmiany obrotów silnika. Ponadto w manetce znajduje się guzik do elektrycznego podnoszenia i opuszczania silnika. Ponadto do dyspozycji sternika oddajemy dokładną echosondę rybacką Garmin z kolorowym wyświetlaczem.

Na pokładzie dostępny jest zestaw akcesoriów przeznaczonych do bezpiecznego cumowania. Solidny osprzęt jak knagi i półkluzy, kotwica, długie cumy oraz wytrzymałe odbijacze.

Środki bezpieczeństwa

Jacht Venice Holiday wyposażony jest w najwyższej jakości środki ratunkowe: koło ratunkowe, kamizelki pokładowe w ilości odpowiadającej liczbie członków załogi oraz gaśnicę.

Co wyróżnia ten jacht

  • Bimini
  • Echosonda
  • Wodoodporne głośniki

Dane podstawowe

Długość całkowita: 6,3 m

Szerokość: 1,8 m

Zbiornik: 26 l

Uprawnienia  

BEZ UPRAWNIEŃ STERNIKA.

Modele
Model:
Venice
Podstawowe dane
Maksymalna liczba załogi:
8
Moc silnika (KM):
10
Rok produkcji:
2016
Układ koi:
-
Rodzaj silnika:
Silnik zaburtowy
Uprawnienia
Wymagane uprawnienia:
Bez uprawnień
Pokład
Kabina mieszkalna:
Ster strumieniowy:
Bądź pierwszy który oceni!
Nowa recenzja
Dziękuję. Twoja recenzja jednostki/produktu będzie widoczna po jej zatwierdzeniu.
Dodano jednostkę do porównania.

Przejdź do strony prezentującej porównanie.