Uwagi

Dla kogo

Konstrukcja pozwala na prawdziwe motorowodne szaleństwo w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Jacht Antares 8 idealnie sprawdza się na szlakach Wielkich Jezior Mazurskich.

Wyposażenie

Przestronny kokpit pozwala na komfortową i bezpieczną żeglugę nawet sześcioosobowej załodze. Relaks możliwy jest dzięki wygodnym siedziskom i rozkładanej pufie przy rufie jachtu. Pulpit sternika wyposażony jest w kierownicę, panel steru strumieniowego, GPS z mapą Lowerance, manetkę do zmiany biegówechosondę, gniazdka 12V oraz wskaźniki: prędkości, obrotów, poziomu paliwa, trymu silnika, poziomu naładowania akumulatorów, poziomu oleju, temperatury silnika. Przy pulpicie znajduje się wygodny fotel sternika.

Beneteau Antares 8 to szybki jacht motorowy z kabiną umożliwiającą zakwaterowanie załogi. 8 metrowa jednostka przeznaczona do użytku wraz z silnikiem zaburtowym. Podobnie jak pozostałe Antaresy jest to łódź zamykana, dzięki czemu spędzimy znacznie więcej czasu na wodzie. Dzięki swoim wymiarom możemy z nią odwiedzić każdy akwen na śródlądziu. Niezapomnianych wrażeń, nawet najbardziej wymagającym koneserom rejsów motorowodnych dostarczy silnik SUZUKI 200 KM, wspomagany mocnym dziobowym sterem strumieniowym firmy Lewmar.

Część mieszkalna

Część mieszkalną w komfortowych warunkach zamieszkiwać może czteroosobowa załoga. Znajdują się tam dwie dwuosobowe koje; jedna na dziobie, druga w mesie jednostki ( po złożeniu stolika ). Pod każdą z koi znajdują się schowki umożliwiające wygodne rozmieszczenie bagażu. Wewnątrz znajduje się instalacja oświetleniowa LED, system audio FUSION. Dzięki otwieranym okienkom kabina posiada dobrą wentylację i dostęp do naturalnego oświetlenia. Na zimne noce przewidziano elektryczne ogrzewanie ( potrzebuje zasilania 230V ), które jest zamontowane na dziobie jednostki.

Kuchnia

W kuchni (Kambuzie) zastaną Państwo przenośną kuchenkę gaozwą, instalację wody pitnej z pompką elektryczną, zlewozmywak oraz zestaw naczyń i akcesoriów kuchennych (garnki z pokrywkami, patelnia, talerze głębokie, talerze płaskie, talerze śniadaniowe, sztućce, kubki itp.) Poza standardowym wyposażeniem, do Państwa dyspozycji oddajemy lodówkę Waeco o pojemności 40 l.

Łazienka

Łazienka wyposażona jest w WC morskie ze zbiornikiem na fekalia, umywalkę, prysznic. W kabinie sanitarnej znajdują się również szafki na drobny bagaż.

Środki bezpieczeństwa

Inne

Jacht Antares 8 wyposażony jest w prostownik, kabel i przejściówkę na wtyczkę kempingową, co umożliwia samodzielne ładowanie akumulatora w portach. Pod pokładem dodatkowo znajduje się radio z MP3 Bluetooth, gniazdka na 12V i USB.

Co wyróżnia ten jacht

  • GPS z mapą
  • Echosonda

Dane podstawowe

Długość całkowita: 8,23 m

Szerokość: 2,79 m

Wysokość w kabinie: 1,7 m

Zanurzenie minimalne: 0,8 m

Zanurzenie maksymalne: 1,5 m

Uprawnienia  

Jednostka wymaga patentu sternika.

Modele
Model:
Beneteau 8
Podstawowe dane
Maksymalna liczba załogi:
6
Moc silnika (KM):
200
Rok produkcji:
2017
Układ koi:
2x2 + 1
Rodzaj silnika:
Silnik zaburtowy
Uprawnienia
Wymagane uprawnienia:
Patent sternika
Pokład
Kabina mieszkalna:
Ster strumieniowy:
Bądź pierwszy który oceni!
Nowa recenzja
Dziękuję. Twoja recenzja jednostki/produktu będzie widoczna po jej zatwierdzeniu.
Dodano jednostkę do porównania.

Przejdź do strony prezentującej porównanie.