Uwagi

Dla kogo

Caravelle 19 EBO w wersji OPEN to jeden z najszybszych jachtów motorowych na Mazurach. Amerykańska konstrukcja pomieści nawet ośmioosobową załogę. Jacht wyposażony jest w silnik Mercury o mocy 150 KM.

Wyposażenie

Na pokładzie dostępny jest zestaw akcesoriów przeznaczonych do bezpiecznego cumowania. Solidny osprzęt jak knagi, kotwica, długie cumy oraz wytrzymałe odbijacze.

Na dziobie i rufie znajdują się dodatkowe schowki na rzeczy załogi. Dodatkowym wyposażeniem motorówki Caravelle 19 EBO jest system audio z wejściem USB i wodoodpornymi głośnikami. Motorówka posiada również indywidualny pokrowiec do zakładania na noc, dołączany przy dłuższych czarterach; dzięki temu motorówka zawsze będzie sucha i gotowa do pływania.

Pokład

Pulpit sternika umiejscowiony jest w centralnej części jachtu po prawej stronie. Znajduje się tam kierownica, manetka i dźwignia trymu silnika. Ponadto do dyspozycji sternika oddajemy wskaźniki: prędkości i trymu, oraz sygnał dźwiękowy. Jacht wyposażony jest również w stolik kokpitowy, oraz daszek BIMINI chroniący załogę od słońca lub deszczu.

Środki bezpieczeństwa

Zarówno jacht jak i silnik objęte są ubezpieczeniem. Jacht wyposażony jest w najwyższej jakości środki ratunkowe: koło ratunkowe, kamizelki pokładowe w ilości odpowiadającej liczbie członków załogi oraz gaśnicę.

Co wyróżnia ten jacht

  • Bimini

Dane podstawowe

Długość całkowita: 5,65 m

Szerokość: 2,65 m

Zbiornik: 100 l

Uprawnienia  

Jednostka wymaga patentu sternika.

Modele
Model:
Caravelle 19
Podstawowe dane
Maksymalna liczba załogi:
8
Moc silnika (KM):
150
Rok produkcji:
2015
Układ koi:
-
Rodzaj silnika:
Silnik zaburtowy
Uprawnienia
Wymagane uprawnienia:
Patent sternika
Pokład
Kabina mieszkalna:
Ster strumieniowy:
Bądź pierwszy który oceni!
Nowa recenzja
Dziękuję. Twoja recenzja jednostki/produktu będzie widoczna po jej zatwierdzeniu.
Dodano jednostkę do porównania.

Przejdź do strony prezentującej porównanie.