Uwagi

Dla kogo

Motorówka DBOAT 550 Diamond doskonale sprawdzi się podczas rejsów rekreacyjnych oraz sesji zdjęciowych. Z pokładu naszej łodzi mogą Państwo podziwiać piękno szlaku Wielkich Jezior Mazurskich z nieznanej dotąd strony. Podziwiać można zachody słońca piękniejsze niż kiedykolwiek oraz eksplorować tereny dotąd niedostępne dla ludzi.

D-Boat Diamond 550 to jeden z najpiękniejszych jachtów motorowych na Mazurach. Polska  konstrukcja pomieści nawet pięcioosobową załogę. Czarny kolor kadłuba, oraz pokład pokryty pięknym syntetycznym teakiem nadaje tej jednostce iście filmowej klasy. Jacht wyposażony jest w nowy silnik Mercury o mocy 115 KM. Na szczególną uwagę zasługuje wyjątkowo niskie spalanie - nawet 10 litrów na godzinę.

Wyposażenie

Pulpit sternika umiejscowiony jest w centralnej części jachtu po prawej stronie. Znajduje się tam kierownica, manetka i dźwignia trymu silnika, panel GPS Simrad. Ponadto do dyspozycji sternika oddajemy wskaźniki: prędkości i trymu, oraz sygnał dźwiękowy.

Na dziobie i rufie znajdują się dodatkowe schowki na rzeczy załogi. Dodatkowym wyposażeniem motorówki DBOAT 55 - jest system audio z wejściem USB i wodoodpornymi głośnikami. System nagłośnienia Fusion, to gwarancja najwyższej jakości oraz najlepszego brzmienia w klasie.

Motorówka posiada również indywidualny pokrowiec do zakładania na noc, dołączany przy dłuższych czarterach; dzięki temu motorówka zawsze będzie sucha i gotowa do pływania.

Na pokładzie dostępny jest zestaw akcesoriów przeznaczonych do bezpiecznego cumowania. Solidny osprzęt jak knagi, kotwica, długie cumy oraz wytrzymałe odbijacze.

Pokład

W kabinie spokojnie mogą wyspać się dwie osoby. W upalne dni zimne napoje oraz świeże przekąski zapewni nam lodówka zamontowana w kokpicie.

Środki bezpieczeństwa

Zarówno jacht jak i silnik objęte są ubezpieczeniem. Jacht wyposażony jest w najwyższej jakości środki ratunkowe: koło ratunkowe, kamizelki pokładowe w ilości odpowiadającej liczbie członków załogi oraz gaśnicę.

Łazienka

Na jednostce znajduje się prysznic rufowy ze zbiornikiem na czystą wodę (90 l).

Co wyróżnia ten jacht

  • GPS

  • Lodówka

  • Echosonda

Dane podstawowe

Długość całkowita: 5,50 m

Szerokość: 2,3 m

Zbiornik: 105 l

Uprawnienia  

Jednostka wymaga patentu sternika.

Modele
Model:
D-Boat 550
Podstawowe dane
Maksymalna liczba załogi:
5
Moc silnika (KM):
115
Rok produkcji:
2022
Układ koi:
2
Rodzaj silnika:
Silnik zaburtowy
Uprawnienia
Wymagane uprawnienia:
Patent sternika
Pokład
Kabina mieszkalna:
Ster strumieniowy:
Bądź pierwszy który oceni!
Nowa recenzja
Dziękuję. Twoja recenzja jednostki/produktu będzie widoczna po jej zatwierdzeniu.
Dodano jednostkę do porównania.

Przejdź do strony prezentującej porównanie.