Uwagi

W swojej ofercie posiadamy dwie jednostki tego typu!

Dla kogo

Numo 550 to ekskluzywny jacht motorowy na maksymalnie 8 osób. Konstrukcja została urządzona w eleganckim stylu. Siedzenia pokryte są jasną srebrną skórą. Motorówka wyposażona została w silnik Mercury 20 KM sterowany za pomocą kierownicy. Prowadzenie motorówki nie wymaga posiadania uprawnień - czarter bez patentu. Po krótkim przeszkoleniu, za kierownicą poradzi sobie nawet początkujący sternik.

Jednostka jest stabilna i wyjątkowo zwrotna. Jest to jacht typu open space, czyli otwartopokładowa łódź rekreacyjna.

Motorówka  doskonale sprawdzi się podczas rekreacyjnych rejsów w komfortowych warunkach, ekskluzywnych rejsów wieczorowych, sesji zdjęciowych i imprez okolicznościowych. Polecana jest zarówno dla grup znajomych jak i familijnych załóg z dziećmi. Przed wypłynięciem zapoznamy sternika z ciekawymi miejscami wartymi odwiedzenia, a także przekażemy potrzebne wiadomości z locji i nawigacji.

Motorówka napędzana silnikiem Mercury 10 KM, nie przekracza prędkości 15 km/h co pozwala na wynajmowanie jednostki bez uprawnień.

Wyposażenie

W centralnej części znajduje się panel sternika i wygodny fotel. Przednią część w zależności od potrzeby możemy używać jako wygodnego leżenia dla ok 2-3 osób lub siedzenia dla ok 3-4 osób. W tylnej części jachtu znajdziemy wygodną kanapę dla maksymalnie 4 osób.  Dodatkowym wyposażeniem jest radio z wejściem USB, wodoodporne głośniki kokpitowe oraz echosonda pokazująca głębokość oraz temperaturę wody.

Jacht w razie potrzeby może zostać osłonięty BIMINI (specjalnym daszkiem ). Chroniący załogę przed słońcem lub deszczem.

Na pokładzie dostępny jest zestaw akcesoriów przeznaczonych do bezpiecznego cumowania. Solidny osprzęt jak knagi i półkluzy, kotwica, długie cumy oraz wytrzymałe odbijacze.

Środki bezpieczeństwa

Jacht Numo 550 wyposażony jest w najwyższej jakości środki ratunkowe: koło ratunkowe, kamizelki pokładowe w ilości odpowiadającej liczbie członków załogi oraz gaśnicę.

Co wyróżnia ten jacht

  • Bimini
  • Echosonda

Dane podstawowe

Długość całkowita: 5,5 m

Szerokość: 1,8 m

Zbiornik: 80 l

Uprawnienia  

BEZ UPRAWNIEŃ STERNIKA.

Modele
Model:
Numo 550
Podstawowe dane
Maksymalna liczba załogi:
8
Moc silnika (KM):
10
Rok produkcji:
2017
Układ koi:
-
Rodzaj silnika:
Silnik zaburtowy
Uprawnienia
Wymagane uprawnienia:
Bez uprawnień
Pokład
Kabina mieszkalna:
Ster strumieniowy:
Bądź pierwszy który oceni!
Nowa recenzja
Dziękuję. Twoja recenzja jednostki/produktu będzie widoczna po jej zatwierdzeniu.
Dodano jednostkę do porównania.

Przejdź do strony prezentującej porównanie.