Uwagi

Wyposażenie

Sterowanie jednostką jest bardzo proste dzięki mocnemu skrętnemu silnikowi zaburtowemu Mercury o mocy 250 KM, oraz mocnemu sterowi strumieniowemu zamontowanemu na dziobie jednostki.

Sternik ma do dyspozycji echosondę z ogromnym wyświetlaczem z GPS mazurskich jezior, manetkę silnika, panel steru strumieniowego, panel od świateł, wycieraczkę, panel od radia.

Pokład

Parker 690 DC napędzany nowoczesnym silnikiem Mercury o mocy 250 KM to niesamowicie szybki i przestronny jacht motorowy. Prawie siedem metrów długości kadłuba, pozwoliło osiągnąć wyjątkowo przestronny kokpit w którym wygodnie zmieści się nawet siedem osób załogi. Wygodna kanapa, która otacza stól na rufie jednostki, po obniżeniu i przykryciu materacem zamienia się w wygodne łóżko do opalania. Jacht zbudowany jest zgodnie z nowoczesną stylistyką. W ciągu dnia wygodnie może na nim pływać nawet 8 osób!

Fotel nawigatora oraz rufowa kanapa mają przesuwane oparcia. Dzięki temu fotel może być zwrócony w kierunku kokpitu, a kanapa na rufie może być przedłużeniem platformy kąpielowej, co ułatwi założenie nart wodnych lub dopilnowanie kąpiących się dzieci.

W kokpicie znajduje się sterówka i część wypoczynkowa, która osłonięta jest stałym zadaszeniem, które chroni od słońca, a w ulewne dni dzięki specjalnym roletom umożliwia komfortowe pływanie.

Tylni trap jednostki jest bardzo obszerny i zapewnia pełnym komfort przy kąpielach w jeziorze. Warto nadmienić że w całości osłonięty jest daszkiem BIMINI.

Pod pokładem

Pod pokładem znajduje się podwójne miejsce do spania. System audio FUSION z pewnością uświetnią poranki i wieczory spędzane na jachcie.

Kuchnia

Dodatkowym wyposażeniem jest również szufladowa lodówka. Po lewej zamontowano elegancki zlew oraz kuchenkę gazową schowaną w szufladzie.

Łazienka

W toalecie znajduje się WC morskie(z podłączonym zbiornikiem) oraz Prysznic i umywalka.

Co wyróżnia ten jacht

  • Bimini
  • GPS z mapą
  • Echosonda

Dane podstawowe

Długość całkowita: 6,9 m

Zanurzenie: 1,2 m

Zbiornik: 230 l

Uprawnienia  

Jednostka wymaga patentu sternika.

Modele
Model:
Parker 690
Podstawowe dane
Maksymalna liczba załogi:
8
Moc silnika (KM):
250
Rok produkcji:
2018
Układ koi:
2
Rodzaj silnika:
Silnik zaburtowy
Uprawnienia
Wymagane uprawnienia:
Patent sternika
Pokład
Kabina mieszkalna:
Ster strumieniowy:
Bądź pierwszy który oceni!
Nowa recenzja
Dziękuję. Twoja recenzja jednostki/produktu będzie widoczna po jej zatwierdzeniu.
Dodano jednostkę do porównania.

Przejdź do strony prezentującej porównanie.