Uwagi

Wyposażenie

Sternik ma do dyspozycji echosondę z ogromnym wyświetlaczem z GPS mazurskich jezior, manetkę silnika, panel steru strumieniowego, panel od świateł, wycieraczkę, panel od radia.

Sterowanie jednostką jest bardzo proste dzięki mocnemu skrętnemu silnikowi zaburtowemu Suzuki o mocy 350 KM ( napędzanego dwoma śrubami ), oraz mocnemu sterowi strumieniowemu zamontowanemu na dziobie jednostki. Stateczność podczas długi przelotów przez jeziora lub kanały zapewnią specjalne hydro skrzydła zamontowane po lewej i prawej stronie kadłuba.

Pokład

W kokpicie znajduje się sterówka i część wypoczynkowa, która osłonięta jest stałym zadaszeniem, które chroni od słońca, a w ulewne dni dzięki specjalnym roletom umożliwia komfortowe pływanie. Tylni trap jednostki jest bardzo obszerny i zapewnia pełnym komfort przy kąpielach w jeziorze. Warto nadmienić że w całości osłonięty jest daszkiem BIMINI.

Część mieszkalna

Parker 800 Weekend  to nowoczesny i ergonomiczny szybki jacht motorowy. Osiem metrów długości kadłuba przyniosło przestrzenną kabinę mieszkalną, którą w komfortowych warunkach może zamieszkiwać nawet do 5 osób. Jacht zbudowany jest zgodnie z nowoczesną stylistyką. W ciągu dnia wygodnie może na nim pływać nawet 8 osób!

Pod pokładem znajdują się dwa dwuosobowe miejsca do spania. Jedno w oddzielnie zamykanej kabinie dziobowej, drugie pojedyńcze pod siedziskami w kokpicie, oraz podwójne łóżko po złożeniu stolika w mesie. System audio FUSION  z pewnością uświetnią poranki i wieczory spędzane na jachcie.

Kuchnia

Mesie znajduje się część kuchenna, tzw. Kambuz. W Kambuzie zastaną Państwo kuchenkę, instalację wody pitnej z pompką elektryczną, zlewozmywak. Poza standardowym wyposażeniem, do Państwa dyspozycji oddajemy lodówkę sprężarkową.

Łazienka

W toalecie znajduje się WC morskie (z podłączonym zbiornikiem) oraz Prysznic i umywalka.

Co wyróżnia ten jacht

  • Bimini
  • GPS z mapą
  • Echosonda

Dane podstawowe

Długość całkowita: 8 m

Wysokość w kabinie: 1,95 m

Zanurzenie: 1,2 m

Zbiornik: 230 l

Uprawnienia  

Jednostka wymaga patentu sternika.

Modele
Model:
Parker 800
Podstawowe dane
Maksymalna liczba załogi:
8
Moc silnika (KM):
350
Rok produkcji:
2019
Układ koi:
2x2 + 1
Rodzaj silnika:
Silnik zaburtowy
Uprawnienia
Wymagane uprawnienia:
Patent sternika
Pokład
Kabina mieszkalna:
Ster strumieniowy:
Bądź pierwszy który oceni!
Nowa recenzja
Dziękuję. Twoja recenzja jednostki/produktu będzie widoczna po jej zatwierdzeniu.
Dodano jednostkę do porównania.

Przejdź do strony prezentującej porównanie.