Uwagi

Wyposażenie

Sterowanie jednostką jest dziecinnie proste dzięki mocnemu skrętnemu silnikowi Mercrusier 6.2 l o mocy 350 KM, oraz mocnemu sterowi strumieniowemu zamontowanemu na dziobie jednostki. Stateczność podczas długi przelotów prze jeziora lub kanały zapewnią specjalne hydro skrzydła zamontowane po lewej i prawej stronie kadłuba.

W kokpicie znajduje się sterówka i część wypoczynkowa, która osłonięta jest stałym zadaszeniem, które chroni od słońca, a w ulewne dni dzięki specjalnym roletom umożliwia komfortowe pływanie. Sternik ma do dyspozycji echosondę z GPS mazurskich jezior, manetkę silnika, panel steru strumieniowego, panel od świateł, wycieraczkę, panel od radia. Tylni trap jednostki jest bardzo obszerny i zapewnia pełnym komfort przy kąpielach w jeziorze.

Część mieszkalna

Sea Ray 265 Sundancer to nowoczesny  luksusowy jacht motorowy. Ponad osiem metrów długości kadłuba przyniosło przestrzenną kabinę mieszkalną, którą w komfortowych warunkach może zamieszkiwać nawet do 4 osób. Jacht zbudowany jest zgodnie z nowoczesną stylistyką.

Pod pokładem znajdują się dwa dwuosobowe miejsca do spania. System audio FUSION  z pewnością uświetnią poranki i wieczory spędzane na jachcie.

Kuchnia

W mesie znajduje się część kuchenna, tzw. Kambuz. W Kambuzie zastaną Państwo kuchenkę, instalację wody pitnej z pompką elektryczną, zlewozmywak, ciepłą wodę. Poza standardowym wyposażeniem, do Państwa dyspozycji oddajemy lodówkę sprężarkową.

Łazienka

W toalecie znajduje się WC elektryczne (z podłączonym zbiornikiem) oraz Prysznic i umywalka.

Co wyróżnia ten jacht

  • Bimini
  • GPS z mapą
  • Echosonda

Dane podstawowe

Długość całkowita: 8,36 m

Wysokość w kabinie: 1,95 m

Zanurzenie: 1,2 m

Zbiornik: 261 l

Uprawnienia  

Jednostka wymaga patentu sternika.

Modele
Model:
Sea Ray 265
Podstawowe dane
Maksymalna liczba załogi:
8
Moc silnika (KM):
350
Rok produkcji:
2019
Układ koi:
2x2
Zanurzenie minimalne:
55
Rodzaj silnika:
Silnik stacjonarny
Uprawnienia
Wymagane uprawnienia:
Patent sternika
Pokład
Kabina mieszkalna:
Ster strumieniowy:
Bądź pierwszy który oceni!
Nowa recenzja
Dziękuję. Twoja recenzja jednostki/produktu będzie widoczna po jej zatwierdzeniu.
Dodano jednostkę do porównania.

Przejdź do strony prezentującej porównanie.