Uwagi

Dla kogo

Smartfisher Pilot 460 to mała łódź motorowa o przeznaczeniu rekreacyjnym, idealnie nadająca się na rejsy rodzinne i wyprawy wędkarskie. Prowadzenie jachtu nie wymaga posiadania patentu, a po przeszkoleniu za jej sterami pewnie poczuje się nawet początkujący Sternik.

Łódź Smartfisher Pilot idealnie nadaje się na rejsy spacerowe po akwenach Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Doskonale sprawdza się przy całodziennych wypadach wędkarskich.

Wyposażenie

Łódka Smartfisher Pilot wyposażona jest w oszczędny 4 suwowy silnik zaburtowy Honda o mocy 8 KM. Na pokładzie dostępny jest zestaw akcesoriów przeznaczonych do bezpiecznego cumowania. Solidny osprzęt jak knagi i półkluzy, kotwica, długie cumy oraz wytrzymałe odbijacze. W kokpicie znajduje się część wypoczynkowa z siedziskami i tzw. Sterówka. Pulpit sternika wyposażony jest w kierownicę oraz manetkę, echosondę wędkarską i stacyjkę od silnika zaburtowego.

Doskonała widoczność, stałe zadaszenie i wygodny fotel zapewnią Sternikowi prawdziwy komfort sterowania. Dodatkowym wyposażeniem jest radio i stolik kokpitowy. Ponadto na dachu znajdują się stojaki na wędki.

Pokład

W części mieszkalnej na rozkładanej koi, wygodnie nocować mogą dwie osoby. Dodatkowo kabina podświetlona jest światłem LED. Pod koją znajdują się schowki zdolne pomieścić znaczną część bagażu załogi. Na frontowej ścianie znajduje się panel bezpieczników. Kabina zamykana jest na kłódkę.

Środki bezpieczeństwa

Zarówno jacht Smartfisher Pilot jak i silnik objęte są ubezpieczeniem. Jacht wyposażony jest w najwyższej jakości środki ratunkowe: koło ratunkowe, kamizelki pokładowe w ilości odpowiadającej liczbie członków załogi oraz gaśnicę.

Co wyróżnia ten jacht

  • Echosonda wędkarska

Dane podstawowe

Długość całkowita: 4,6 m

Szerokość: 2,1 m

Zanurzenie: 0,4 m

Uprawnienia  

BEZ UPRAWNIEŃ STERNIKA.

Modele
Model:
Smartfisher
Podstawowe dane
Maksymalna liczba załogi:
4
Moc silnika (KM):
8
Rok produkcji:
2014
Układ koi:
2
Rodzaj silnika:
Silnik zaburtowy
Uprawnienia
Wymagane uprawnienia:
Bez uprawnień
Pokład
Kabina mieszkalna:
Ster strumieniowy:
Bądź pierwszy który oceni!
Nowa recenzja
Dziękuję. Twoja recenzja jednostki/produktu będzie widoczna po jej zatwierdzeniu.
Dodano jednostkę do porównania.

Przejdź do strony prezentującej porównanie.