Escapade 600 Exclusive – 150 KM

Escapade 600 Exclusive - 150 KM - Bielak Czartery - czarter motorówek Mazury

Escapade 600 Exclusive to nowoczesny, komfortowy jacht kabinowy typu pilothouse, skonstruowany z myślą o akwenach krainy Wielkich Jezior Mazurskich; doskonale sprawdza się zarówno podczas szybkich wypraw sportowych jak i spokojnych rejsów wypoczynkowych. Możemy z niego korzystać w każdych warunkach pogodowych. Jacht wyposażony jest w silnik benzynowy YAMAHA o mocy 150 KM.Jacht Escapade 600 Exclusive  łączy atrakcyjną linię z wysokim komfortem użytkowania; pod pokładem znajduje się część sypialna, umożliwiająca nocleg dwóch osób i WC morskie. Całość stanowi doskonały balans między eleganckim, nowoczesnym stylem a użytkową i solidną zabudową. Kabinę mieszkalną oświetla światło LED. Ponadto kabina posiada okienka (tzw. Luki) zapewniające doskonałą wentylację oraz dobry dostęp do naturalnego oświetlenia. Ciepło dostarcza wydajne ogrzewanie Eberspacher.

W kokpicie umiejscowiono stanowisko sternika wyposażone w echosondę z GPS i mapą akwenów szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Sternik do swojej dyspozycji ma również wskaźniki: prędkości i poziomu paliwa, kierownicę i wygodny fotel. Za pulpitem sternika znajduje się wygodna kanapa umożliwiająca relaks pozostałym członkom załogi.

W kokpicie jachtu Escapade 600 dostępny jest również aneks kuchenny wyposażony w kuchenkę gazową z palnikiem, umywalkę z pompką elektryczną i pojemną lodówkę elektryczną.

Istnieje możliwość szczelnego osłonięcia kokpitu wodoodpornym Bimini. Tylną kanapę można rozłożyć uzyskując dwuosobową koję. W kokpicie znajdują się również wyloty grzewcze ogrzewania Eberspacher.

Na dachu jednostki Escapade 600 znajduje się Sundeck wyposażony w wygodne materace wypoczynkowe i solidne uchwyty.

Na dziobie znajduje się intuicyjny panel do obsługi elektrycznej windy kotwicznej od kotwicy dziobowej.

Jacht Escapade 600 wyposażony jest w prostownik, kabel i przejściówkę na wtyczkę kempingową, co umożliwia samodzielne ładowanie akumulatora w portach.Pod pokładem dodatkowo znajduje się system audio Fusion z głośnikami w kokpicie oraz gniazdka na 12V

Na pokładzie dostępny jest zestaw akcesoriów przeznaczonych do bezpiecznego cumowania. Solidny osprzęt jak knagi i półkluzy, dwie kotwice, hak do wygodnego łapania boi, długie cumy oraz wytrzymałe odbijacze. Zarówno jacht jak i silnik objęte są ubezpieczeniem. Jacht wyposażony jest w najwyższej jakości środki ratunkowe: koło ratunkowe, kamizelki pokładowe w ilości odpowiadającej liczbie członków załogi oraz gaśnicę.

Escapade 600  jest perfekcyjnym wyborem dla osób doceniających połączenie ekskluzywnego wypoczynku i motorowodnego szaleństwa. Doskonale nadaje się zarówno na jednodniowe wypady sportowe jak i tygodniowe rejsy w wysoce komfortowych warunkach.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany czarterem jachtu motorowego Escapade 600 NAPISZ WIADOMOŚĆ

lub zadzwoń pod numer +48 533 150 181

 
CENNIK 2022
Łódź Cena za godzinę Cena za dzień Kaucja zwrotna
Escapade 600 400 1200 4000
  • Ceny nie zawierają opłaty za paliwo.
  • Przy czarterach dłuższych niż jeden dzień ceny podlegają negocjacjom.
  • Do samodzielnego prowadzenia łodzi należy posiadać patent sternika.

Escapade 600 Exclusive - 150 KM - Bielak Czartery - czarter motorówek Mazury

Parametry:

– Długość: 5.98 m
– Szerokość: 2.54 m
– Zanurzenie: 0.35 m
– Liczba osób: 4 (max 6)
– Wysokość kabiny: 1.60 m
– Typ silnika: przyczepny
– Moc silnika: 150 KM
– Rok produkcji: 2017

Wyposażenie:

silnik YAMAHA o mocy 150 KM
– instalacja wody pitnej
– instalacja elektryczna 12 V i 230 V
– sprzęt audio Fusion z głośnikami w kokpicie
– zlewozmywak
– środki ratunkowe i gaśnicze
– lodówka
– wydajne ogrzewanie Eberspacher
– echosonda z GPS i mapą akwenów szlaku Wielkich Jezior Mazurskich
– WC morskie ze zbiornikiem na fekalia
– elektryczna winda kotwiczna
– kuchenka gazowa z palnikiem
– materace dachowe